Warning: simplexml_load_file(http://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=Ilu3njwZgRk&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /data/c/1/c115bf1c-2630-4e0a-8df9-0950770faf42/dcerka.sk/web/wp-content/themes/lahanna/single.php on line 75

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=Ilu3njwZgRk&format=xml" in /data/c/1/c115bf1c-2630-4e0a-8df9-0950770faf42/dcerka.sk/web/wp-content/themes/lahanna/single.php on line 75

HappyCow: Všetky vegan reštaurácie na jednom mieste

Ak ste nikdy nepočuli o www.HappyCow.net, tak to je jedna veľmi užitočná webová stránka, kde nájdete všetky vegánske, vegetariánske a vegan friendly reštaurácie na celom svete. Sama ju používam už roky, lebo sa extra hodí keď cestujete a neviete, kde sa najesť. Aj Bratislava a mestá na slovensku už majú svoje zoznamy na vegan reštaurácie. A ja som sa nedávno stala ambasárorom pre Bratislavu a zatiaľ prvým ambasádrom HappyCow na Slovensku. Všetko k mojej novej úlohe nájdete vo videu.

happycow

Ostatné mestá potrebujú svojich ambasádorov a hlavne užívateľov, ktorí budú recenzovať, pridávať fotky alebo aj ďalšie vegan reštaurácie.

Nie len ambasádor môže pridať na zoznam reštauráciu. Tak som sa stala ambasádorom aj ja, písala som recenzie, pridávala reštaurácie, lebo nikto iný to u nás moc nerobil. Je to pekná voľnočasová aktivita hahah. Založili sme aj skupinu pre celé slovensko na facebooku: HappyCow Slovakia – kde sa vegánsky najesť. Tu môžeme diskutovať a pridávať nové prírastky z celého Slovenska. Nie každá reštaurácie ktorá ponúka falafel a hranolky patrí na HappyCow, chceme viac, skutočné vegánske jedlá. Preto, ak si nie ste istý, či váš obľúbený podnik patrí na zoznam, tu sa môžete spýtať.

happycow

Ak chcete vidieť aké podniky pridávam či recenzujem, tak tu je môj profil na HappyCow. Môžete ma odoberať aby ste dostávali na mail novinky. A určite si vyhľadajte vaše mesto či Bratislavu, kde je momentálne 80 miest na zozname, veľa z nich som pridala behom posledného mesiaca. Bratislavu navštívi veľa turistov, ktorí už hľadajú vegánske miesta a toto je hlavne taká služba pre nich. Vzájomná pomoc. Preto je HappyCow hlavne po anglicky, rovnako recenzie. Ale ak neviete anglicky, pridajte kludne Slovenskú recenziu, stále ňou pomôžete. Mne naposledy HappyCow pomáhalo v Barcelone, Berlíne aj Budapešti a je to na nezaplatenie.

Mám aplikáciu v androide a viem si vždy nájsť aké jedlo je najbližšie, aby som nebola hladná.

vegan reštaurácie

Mojou úlohou je najviac dbať o Bratislavský zoznam, pridávať fotky, upravovať miesta aby sedel otvárací čas, adresa, prípadne komunikovať s podnikmi a dávať im HappyCow ocenenie za dobré hodnotenia. Ak nájdete na zozname nejakú chybu, môžete mi ju nahlásiť. Ako ambasádor ju viem rýchlejšie opraviť.

Odporučte HappyCow svojim kamarátom, ktorý hľadajú vegánske podniky a často jedia vonku. Teším sa na vaše recenzie a fotky z miest, ktoré pre vás pridávam! :)


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 511 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *