Aký mixér používame? Zľava na mixér Optimum

Zľava na mixér Optimum 20 Eur: RM-Optimum a využiť ho môžete na www.froothie.sk
Zľava na mixér Optimum 512 CZK: RM-Optimum-CZ, ktorý môžete využiť na www.froothie.cz

Možno najčastejšie otázka akú dostávame? Aký máme mixér, aký odšťavovač, aký kuchynský robot, sušičku… Vystriedali sme viac značiek, veď mixujeme doma viac ako 5 rokov, takže máme  za sebou aj nejaké pokazené kúsky.

Odkedy máme doma mixér Optimum 9400 používame ho denne aj keď sme boli spokojné aj s ostatnými mixérmi, ktoré vlastníme. Optimum si našiel cestu na vrchol obľúbenosti. Stal sa naším miláčikom. Zvláda prípravu najrôznejších raw receptov z orieškov, semienok, sušeného ovocia, zo všetkého pripraví hladkú „múku“ a bez zaváhania vyrobí skvelé rastlinné mlieka, ale aj raw zmrzlinu s mrazených banánov, ktoré sú tvrdé ako ľad. Už ho máme doma asi 3 roky a nepokazil sa. Nič sme zatiaľ ani neopravovali. Preto vás čaká aj zľava na mixéri Optimum.

V poslednom vlogu môžete vidieť ako krásne rozmixoval banány na mlieko s krásnou penou:

Výhodou je, že stačí jedna nádoba, ktorá zvláda všetko a ľahko sa čistí. Keďže nože sa nevyberajú a zvyšky jedla nemajú žiadnu medzeru do ktorej by sa dostali a ktorú treba čistiť, umývanie mixéra je pre mňa konečne rýchla záležitosť. V Bratislave som mala mixér len za niekoľko desiatok eur a to bola otrava aj umývať gumičky a skladať všetko dohromady.

Aj keď používate mixér, len na jednoduchšie úlohy ako sú ovocné, zeleninové a listové smoothie, má oproti bežným mixérom navrch. Rozmixuje ovocie naozaj na hladko, bez hrudiek a rýchlo. Takže pôžitok s pitia smoothie je dokonalý. Používam ho aspoň 2x denne a dávame mu zabrať niekedy extrémne a sme veľmi spokojné.

Príprava brownies aj palaciniek s našim mixérom:


Pre našich fanúšikov už dlhšie platí špeciálna zľava na mixér Optimum. Stačí pri nákupe použiť náš zľavový kód na 20 eur. Zľavový kód je: RM-Optimum  a využiť ho môžete na www.froothie.sk, kde sa dozviete viac o mixéroch :) Zľavový kód na 512 CZK: RM-Optimum-CZ môžete využiť na www.froothie.cz. Oba kódy sú platné na Optimum 9200/9400/G2.1/G2.3/ 500/600/700/Thermocook/VAC2 – vákuový mixér.


Sledujte náš youtube pre viac videí a receptov tu.

 

(Visited 814 times, 1 visits today)

6 Comments

  1. Pingback: 7 a viac tipov na darček pre vegána! - Raw Mother&Daughter

  2. Pingback: Hummus bez oleja - Raw Mother&Daughter

  3. Pingback: Vegan Levanduľové sušienky - Raw Mother&Daughter

  4. Pingback: Amarantová kaša: Mandľové mlieko: Nanacream - Dcérka

  5. Pingback: Domáce jahodové nanuky - Surová Dcérka

  6. Pingback: Vegan pesto z medvedieho cesnaku - Surová Dcérka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *