O Surovej dcérke

Ahojte! O Surovej dcérke.

Volám sa Nikoleta Kováčová a môžete ma volať Surová dcérka. V tomto teste sa dozviete viac o Surovej dcérke. Od októbra 2013 som vegánka. Začala som skrz raw stravu, preto mi tu zostal aj prívlastok “surová”. Teraz sa na youtube a blogu venujeme hlavne etickému vegánstvu, rastlinným receptom a netestovanej kozmetike. Nájdete u nás aj veľa raw receptov, ktoré vytvorila aj moja mama. Ona je veľký šéf na všetko sladké a ja zase na kecanie o vegánskom živote a experimenty s Ázijskou kuchyňou.

Často hovorím aj o témach ako je ateizmus, bezdetnosť či modeling. A to veľmi na rovinu a “surovo”, preto si môžete meno spájať aj s tým, že vám hovorím veci proste na rovinu. Vadia mi predsudky v našej spoločnosti, nalinkovené ideálne životy, do ktorých nás tlačí spoločnosť a netolerancia. Som veľmi liberálna postojom k životu a otvorená novým veciam. Snažím sa hľadať lepšie a racionálnejšie spôsoby, ako premýsľať o našich životoch.

Ak vás zaujíma vegánstvo, zablúďte na môj youtube, kde nájdete všetky videá na rôzne témy. Ak máte niečo konkrétne, na čo sa chcete spýtať, tak mi kľudne napíšte správu.

Okrem blogu sa venujem aj marketingu, dlho som pôsobila aj ako modelka. Teraz pracujem aj na projektoch ako je Veganizuj.sk. Som ambasádorom Happy Cow pre Bratislavu. A pomáham aj s tvorením zoznamu náhodne vegánskych potravín Vegapo.sk. Dokončila som Digital Marketing Nanodegree program od Udacity a so social media marketingom pomáham aj iným značkám. Pracujem ako social media manager v difitálnej agentúre – tu hlavne fotím a píšem texty, spravujem sociálne siete.

Teraz žijem v Prahe, pochádzam ale z Piešťan, kam chodím často za rodinou a za našimi 3 zachránenými mačkami.

Surová dcérka, Nikoleta

 

(Visited 1 318 times, 4 visits today)

2 Comments

 1. Jozef Kaščák 13. septembra 2018 at 16:22

  Zdravím, Nikoleta,

  chcel som sa iba pripomenúť s návrhom spolupráce, ktorý som Vám cez tento formulár posielal 28. 8. 2018.

  Veľmi pekne ďakujem za Váš čas.

  So srdečným pozdravom

  Kaščák, Botticelli

  Reply
  1. mm Surová dcérka 13. septembra 2018 at 19:15

   Dobrý deň, Jozef,

   neprišiel mi bohužiaľ žiaden mail. Posielali ste ho na adresu: kovacova.ni@gmail.com? Na tej ma urcite zastihnete.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *