HeroHero

HeroHero je platforma, vďaka ktorej sa môžete dostať k exkluzívnemu obsahu – receptom, ktoré tvorím Rozhodla som sa ju využiť na zdieľanie jedinečných a pokročilých vegánskych jedál. A hlavne chcem vytvoriť príjemnú komunitu milovníkov varenia, ktorá bude fungovať aj mimo sociálne siete.

Vstúp do sveta vegánskeho varenia, kde je možné uvariť VŠETKO vegánsky a chutne tu. 🌱

Čo na mojom HeroHero nájdeš?

Len za 5 eur mesačne ťa čaká veľa výhod:

🍔 Exkluzívne recepty. Spolu sa naučíme pripraviť jedinečné a pokročilé vegánske jedlá. Či už ide o odpaľované cesto, makrónky, croissanty alebo obľúbené recepty z celého sveta vo vegánskom šate. Všetko s videom a podrobným postupom, aby sa recept vždy vydaril. Začala som s receptom na odpaľované cesto, ktorý tu nesmie chýbať, lebo som na ňom pracovala viac ako rok.

👩🏻‍🍳 Spoločné varenie. Raz za mesiac si vyberieme jeden recept, ktorý si spoločne uvaríme. Taký mini kuchársky kurz a jedinečná šanca naživo si uvariť autentické jedlo z indickej, talianskej alebo ázijskej kuchyne.

🍩 Varíte ako prví! Všetky moje recepty uvidíš medzi prvými, predtým ako budú dostupné verejnosti.

⚙️ Receptové poradenstvo a troubleshooting pri vašom varení cez súkromnú WhatsApp skupinu – píšete priamo mne a ja hneď odpovedám. Či ide o moje recepty alebo vaše pokusy, spolu zvládneme upiecť alebo uvariť vegánsky všetko.

👑 Možnosť ovplyvniť výber receptov a jedál, ktoré budem veganizovať. Máte radšej sladké alebo slané recepty, alebo chuť na boston donuts či ramen?

🎬 Prístup do zákulisia tvorby nových kuchárok, do ktorého sa nik iný nedostane.

Tak sa pridaj tu.

Najnovšie na HeroHero nájdeš recept na najlepšie vegan crème brûlée šišky, vegan odpaľované cesto va veterníky či vegánsku vanilkovú trenú bábovku.

Crème brûlée šišky vegan
HeroHero vegan odpaľované cesto na veterník
vegan trená bábovka

Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 864 times, 4 visits today)