Raw jahodový puding z banánov

Raw jahodový puding je skvelý a jednoduchý recept. Vznikol úplnou náhodou skz veľmi husté smoothie. Ak máte doma veľa zrelých banánov a jahody, ktoré sú práve v záhradkách, určite vyskúšajte!

Na raw jahodový puding potrebujete:
– 5-6 menších banánov
– 400 g čerstvých jahôd

Ak by ste chceli ešte prisladiť tak odporúčam kokosový cukor alebo ešte lepšie pridať pár datlí, ktoré sme si vopred namočili vo vode aby zmäkli.
Všetky ingredience treba spolu rozmixovať. Ak bude mixér potrebovať pomôcť pridajte trochu vody. Potom stačí naliať do misiek, ozdobiť jahodami a schladiť.

Niekedy je mousse krásne pudingový hneď po rozmixovaní. Všetko záleží od suchosti banánov a množstva jahôd. Každopádne ak mousse nie je hneď ako puding, stačí ho dať na pár hodín schladiť do chladničky. Krásne sa dá naberať a zostávajú v ňom vzduchové bublinky.


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 2 568 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. terez 26. januára 2015 at 16:32

    aah, vypada uzasne! ten si rozhodne udelam nekdy k snidani :)

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *