Yarok. Netestovaný sprej a tužidlo na vlasy?

Značiek na zvieratách netestovanej kozmetiky u nás postupne pribúda. Teraz to bude o značke Yarok. Už nie je problém vybrať si líčidlá, telovú či pletovú kozmetiku, šamóny v rôznych cenových kategóriach a stupňoch prírodnosti. Niektoré kategórie sú však stále náročné. Napríklad farby na vlasy či vlasový styling. Hlavne po tom, čo Paul Mitchell už nemá svoj HCS certifikát. Pre ľudí, ktorí sa snažia držat „leapping bunny“ certifikácie, už nie je možnosťou.

Náhradnou možnosťou sú teraz stylingové produkty prírodnej značky Yarok. Sprej na vlasy, tužidlo aj suchý šampón som vyskúšala vďaka Ladybio.cz, kde nájdete všetko, čo u nás Yarok ponúka. Už pred 2 rokmi som skúšala aj šamón a teraz aj kondicionér. Celú recenziu si možete pozriet tu:

Yarok nie je testvaný na zvieratách a produkty majú aj vegánske zloženie. Keď potrebujem vytvoriť na hlave nejaký účes tak to dokážem aj s prírodným zložením. Sprej na vlasy je vlastne rozprašovač, takže ani ozónová vrstva netrpí. Všetko sa drží sa filozofie zakladateľa značky, ktorý chce byť čo najšetrnejší voči prírode.

Mne osobne chýbali tieto produkty hlavne ako modelke. Teraz si môžem doniesť na fotenie na skúšku aj vlastný netestovaný styling. Možno, že sa niekto podujme použiť ho. Ale chápem, že stylisti si neradi nechajú rozkazovať a veria svojim vlastným prípravkom.

Celkovo hodnotím všetko od Yaroku veľmi vysoko, vždy som mala pri používaní pocit, že ide o veľmi kvalitné produkty. Ak hľadáte prírodný vlasový styling a môžete doň investovať, tak je tu Yarok. A všetky sotatne značky s HCS nájdete na mojom zozname tu.


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 718 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *