Náhodne vegan cereálie

Po náhodne vegánskych sladkostiach zo supermarketov, som išla hľadať aj vegan cereálie, ktoré by nás potešili. V tejto kategórií je výber väčší. Vybrala som 5 zástupcov rôznych značiek cereálií pri ktorých môžete začať svoje vlastné hľadanie.

VEMICA: Protein Breakfast Mix
BONA VITA: Choco Shells
EMCO: Mysli na zdraví, Jahody a Mandle
GOODY: Fun ZOO Cornflakes
NESTLE: Cini Minis

Od týchto výrobcov nájdete viac vegánskych výrobkov. Všetky okrem Nestlé by nemali obsahovať ani palmový olej (pri Cornflaksoch to nie je isté). Ak sa rozhodnete siahnuť po Cini Minies v tejto zimnej edícií z vitamínom D, zvážte, že vitamín D nebýva väčšinou vegánsky. Bežné Cini Minies ho však neobsahujú.

Emco sa už minule vyjadrilo, že ich produkt obsahuje E304, Askorbylpalmitát, ktorý je rastlinného pôvodu. Tak je to aj v tomto prípade. Rovnako sa Lidl a goody vyjadrilo k ich éčkam, ako nájdete vo videu.


vegan cereálie


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 2 674 times, 1 visits today)

2 Comments

  1. Pingback: Náhodne vegan: Pečivo z Lidla - Raw Mother&Daughter

  2. Pingback: Náhodne Vegan: Želé a cukríky - Raw Mother&Daughter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *