Prečo vegáni nejedia med

Prečo vegáni nejedia med? Množené, kupované, predávané, zabíjané pri manipulácii, transporte, využívané na med a iné produkty. Tak včely vidí málokto, ani každý vegán nie. Ale to nemusí byť hlavný problém. Ako vegáni by sme sa mali nad včelami zamyslieť viac, ako len nad tým, či trpia. Pozrite si posledné video k téme včiel a medu, kde som rozobrala rôzne dôvody prečo med nejem.

Ale aj to, že med určite nie je najdôležitejšia téma vegánstva. Vrámci toho, že ľudom príde odmietanie medu zvláštnejšie ako celkovo nekonzumácia mäsa, mlieka a vajíčok, sama sa nepredstavujem tým, že med nejem, aby ma ľudia príliš rýchlo neodsúdili ako šialenca. Osobne med nepotrebujem, je to naozaj len ďalšie tekuté sladidlo, ktoré nám v bežných množstvách superschopnosti nepridá.

Viac k téme včiel a medu si prečítajte tu a v linkoch pod videom na youtube.

prečo vegáni nejedia med

 


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 2 252 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *