Vegán v Prahe: Kde sa vegánsky najesť v Prahe

Keď si dáte vyhľadať v Prahe všetky vegánske, raw, vegetariánske, vegan friendly miesta a obchodíky v Prahe, momentálne vám nájde 110 týchto miest. V Prahe som zostala po Raw feste ešte ďalší asi týždeň. Vegán v prahe, to je raj. Bolo nemožné navštíviť všetky tieto miesta, bolo nemožné navštíviť všetky miesta, ktoré mi odporúčali kamaráti ako “must taste” a to je úzasné aj flustrujúce!

Za týždeň som ochutnala čo sa dalo. Začala som v reštaurácií Plevel, potom Loving Hut, Raw Deli, My Raw Cafe, Lehká Hlava a za záver vďaka dňu udržateľnosti VegTeg, Chutnej a Creme de la Creme :) Praha je raj aj peklo pre vegánov.  Miniete viac penazí ako chcete, ale bude to za tie chute stáť.

Najviac mi chutili sladké veci. Chia puding, muffin, zmrzlina a potom musím vyzdvihnúť žihľavový burger. Kompletné hodnotenie vegánskej Prahy môžete vidieť vo videách. Dúfam, že nie posledných z Prahy. Teším sa na ďalšie návštevy Prahy, pikniky, festivaly. Bol to skvelý týždeň. Vlastne moja dovolenka aj keď som vlogovala každý deň, stále to bola dovolenka.

(Visited 465 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *