Vegán v Prahe: Kde sa vegánsky najesť v Prahe

Keď si dáte vyhľadať v Prahe všetky vegánske, raw, vegetariánske, vegan friendly miesta a obchodíky v Prahe, momentálne vám nájde 110 týchto miest. V Prahe som zostala po Raw feste ešte ďalší asi týždeň. Vegán v prahe, to je raj. Bolo nemožné navštíviť všetky tieto miesta, bolo nemožné navštíviť všetky miesta, ktoré mi odporúčali kamaráti ako „must taste“ a to je úzasné aj flustrujúce!

Za týždeň som ochutnala čo sa dalo. Začala som v reštaurácií Plevel, potom Loving Hut, Raw Deli, My Raw Cafe, Lehká Hlava a za záver vďaka dňu udržateľnosti VegTeg, Chutnej a Creme de la Creme :) Praha je raj aj peklo pre vegánov.  Miniete viac penazí ako chcete, ale bude to za tie chute stáť.

Najviac mi chutili sladké veci. Chia puding, muffin, zmrzlina a potom musím vyzdvihnúť žihľavový burger. Kompletné hodnotenie vegánskej Prahy môžete vidieť vo videách. Dúfam, že nie posledných z Prahy. Teším sa na ďalšie návštevy Prahy, pikniky, festivaly. Bol to skvelý týždeň. Vlastne moja dovolenka aj keď som vlogovala každý deň, stále to bola dovolenka.


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 1 120 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *