Gogo a reklama na zvieracie utrpenie

Najväčší Slovenský Youtuber Gogo natočil pre Slovenskú mliečnu rodinu video k ich kampani Adoptuj kravičku. Táto kampaň deťom hovorí, že kravičky sú česané a chovatelia sa s nimi hrajú… Že po 10 rokoch odchádzajú do kravičkovského nebíčka… A Gogo ako veľký idol teenagerov dostáva túto kampaň priamo k cieľovke, ktorá je z nej nekriticky nadšená. On im nepovie, že kravičky takto žijú aspoň 10-15rokov menej, ich mláďatá, ktorých môžu mať až 10 nikdy nevychovajú, a často končia na bitúnku už po 5 rokoch neustáleho oplodňovania a dojenia. Zapálené vemená, bitky, kopance a život bez voľnosti pohybu… Tu je moja reakcia na túto kampaň a Gogove video:

Zdieľajte a komentujte aj priamo u Goga. Pod jeho videom tu sa už ozvalo veľa empatických ľudí, ktorým sa táto reklama nepáči. Nechceme aby boli deti kŕmené ružovými klamstvami o realite mliečneho priemyslu.


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 722 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. Maria 21. decembra 2017 at 21:13

    Ja už vyše roka mlieko nepijem len rastlinné

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *