Vegan jedálniček Júl: Čo som dnes jedla

Ak máte radi vlogy o jedle, ovocí a našej záhrade, tak tu je ďalší júlový vlog o tom, čo jem. Môj vegan jedálniček. Nové videá nájdete výdy na mojom  youtube. Snažím sa vlogy točiť keď mám čas, nie je to bohužiaľ denne, ale niekedy aspoň raz mesačne. Nájdete tu inšpiráciu na recepty a iné veci z môjho života, ako nákupy a kozmetiku, knihy či seriály.

Piknik sa snáď uskutoční budúci víkend, udalosť nájdete tu. A recept na levanduľové koláčiky zase tu.


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 3 388 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. diana 31. júla 2016 at 10:29

    Ja zvyknem papať, respektíve začala som si zvykať papať jedne veľmi chutné cestovinky http://www.najtelo.com/product-category/zdrave-cestoviny/, ktoré som si toto letné obdobie veľmi obľúbila a síce to nesúvisí nijako s tým, že je leto, proste som ich až teraz objavila a veľmi mi zachutili. Škoda, že som ich neobjavila už skôr, ale čo už, hlavne, že som ich našla. Majú veľmi zvláštnu, špecifickú chuť, avšak mne veľmi chutia. Niečo iné prosto :)

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *