Nová mašinka – MioMat

K našej zbierke 4 mixérov, 2 odšťavovačov, 4 rôznych kuchynských robotov, ryžovaru a iným pomocníkom, ktorí potrebujú elektrickú zásuvku, pribudol tento týždeň ešte jeden. Našťastie celkom skladný výrobník rastlinného mlieka, MioMat. Kvôli nedostatku miesta nemáme doma sušičku. Kým nedarujeme aspoň 2 mixéri a odšťavovač, tak už asi nič nepribudne.

Miomat funguje ako mixér a varič v jednom, to veľa práce uľahčuje a prípravu zjednodušuje. Ako mi povedali mnohí z vás, ktorí už máte miomat roky :) Viem si predstaviť, ako by mi uľahčil život na garzonke, kde som mala najmenšiu kuchynskú linku akú si viete predstaviť, alebo v zahraničí, kde som nemala mixér a o jeden hrniec sa bilo ďalších 5 dievčat. Miomat nie len mixuje za surova, varí za horúca ale pripraví aj raw polievku, ktorá je zohriata do 42 stupňov. Takže ani raw jedlá nemusíte mať studené, keď sa chcete zohriať v zime.  Má len 4 programy, takže sme sa v ovládaní rýchlo zorientovali.

Ryžovo pohánková kaša s kokosom, datlovým sirupom a lesným ovocím z Miomatu
Ryžovo pohánková kaša s kokosom, datlovým sirupom a lesným ovocím z Miomatu. Najľahšie raňajky, len naplniť mašinku a počkať.

Ako fungujú určite uvidíte. S príchodom jari sa tešíme na rôzne zeleninové raw polievky, kaše. Vyrobíme si aj mlieka a niektoré recepty vám natočíme. Zvládnete ich samozrejme aj s vašim mixérom alebo v hrnci. A zatiaľ som vám natočila unboxing MioMatu. Dúfam, že toto video nájdu všetci na Slovensku či v Česku, ktorí zvažujú kúpu a bude mať potom veľa vzhliadnutí ako všetky videá, kde sa rozbaľuje nový iPhone a zrkadlovky.


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 1 296 times, 1 visits today)

2 Comments

  1. Pingback: Ryžová kaša - Raw Mother&Daughter

  2. Pingback: Amarantová kaša: Mandľové mlieko: Nanacream - Raw Mother&Daughter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *