Ochutnávka raw energy tyčiniek

Keď cestujem alebo nemám čas, tak ma zachraňujú pred hladom. Vegan energy tyčinky.  V novom videu ochutnáme hneď 8 príchutí a 5 výrobcov a preveríme, ako dobre sú ochutené/ ako dobre poznáme chute ovocia. Každý z nás si našiel nejakého favorita a väčšinu tyčiniek sme dovtedy neochutnali. Príchutí je teraz tak veľa! Ochutnávka raw energy tyčiniek:

Pri raw energy tyčinkách sme si pozreli aj zloženie a väčšina obsahovala minimum ingrediencií. Datle, oriešky, nejaké ďalšie ovocie. Viac netreba.  A pre mňa, čím menej orieškov, tým lepšie. Za to má u mňa bod Raw Paleo Bar Bar tyčinka jablko/škorica, aj keď bola tvrdšia, bola chutná, jablková a s minimom tukov. Ale chuťovo mi toho lahodilo veľa. Raw Energy Maracuja, Raw Me mango aj čerešňa boli prekvapivo mäkké a svieže. Nákd a jahodová tyčinka bola zase niečo iné ako ostatné tyčinky. Pripomínala také bežné detské sladkosti, ale v zdravej verzii.

ochutnávka raw energy tyčiniek

Ak sa pri našej súťaži a testovaní zabavíte, dajte nám vedieť či si tiež kupujete na cesty tyčinky a aké? Nevyskúšali sme všetky príchute a ani všetky značky. Minimálne Lifebar a Raw bite testovaniu uniklo. Možno nabudúce s tyčinkovými tipmi od vás. Prosím čo najovocnejšie, mne tie oriešky a čokoláda naozaj nejdú, hah.


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 613 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *