Ovocný šalát s ananásom a papájou

Tento exotický ovocný šalát som si pripravovala v Indii. Je to môj obľúbenec a ak náhodou zoženiete kvalitne exotické ovocie, vyskúšajte túto kombináciu!

Na ovocný šalát potrebujete:

– 1 ananás
– 2 kusy manga
– 1 menšiu papáju
– 1 dragonfruit

Všetko ovocie očistite a nakrájajte na rovnaké kúsky. Vo veľkej mise zmiešajte a

Z tohto množstva vznikne veľká ovocná misa šalátu. Ovocie ktoré som mala bolo úžasne zrelé. Papája jemná a sladká, ananás bez náznakov, že by poranil jazyk, mango sa priam rozpadávalo… Skvel ovocie v Indii, ale verím, že s každým ovocím sa dá dosiahnuť tak skvelá chuť,  len všetko nechajte dozrieť.

Ovocný šalát som ešte s dressingom nejedla, lebo ovocie je vždy dosť šťavnaté aj chutne, ale nejaký z dresingov by sa mohol hodiť. Ak budete mat väčšiu papáju a použijete len polovicu, druhú môžete rozmixovať na dressing spolu s trochou ananásu. Viac nápadov na dressingy bez orieškov nájdete tu.


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 657 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *