Raw palacinky z ovocia

Raw palacinky sú jeden z najobľúbenejších raw receptov, ktoré nájdete. Dajú sa prirpaviť z rozneho ovocia a tak majú vždy rôznu chuť.

Základom na palacinky či lievance je pripraviť si ovocnú kožu. Vhodné sú banány dochutené škoricou alebo kakaom, ale akékoľvek ovocie, ktoré máte po ruke, bude stačiť. Jednoducho ho rozmixujeme a necháme sušiť. Fotky toho, ako vyrábame našu ovocnú kožu nájdete v tomto albume. Používame elektrickú rúru a sušíme na minimálnej teplote cez noc.

Naše palacinky obsahujú:
– 4 zrelé bodkované banány
– 1ČL škorice
– 1PL kakaa

Kakaové palacinky sú plnené rozmixovaným zrelým banánom a vlašskými orechmi. Namiesto orechov môžeme banány ochutiť malinami alebo jahodami. Škoricové palacinky sú plnené plátkami čerstvého manga a malinami. Čokoládová polevu vytvoríme zmiešaním agáve, vody a raw kakaa. Kreativite sa pri palacinkách medze nekladú. Doprajte si k nim raw zmrzlinu a kopec čerstvého ovocia.

Návod na raw palacinky s pribináčikom si môžete pozrieť tu:


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 3 523 times, 1 visits today)

1 Comment

  1. Pingback: Vegánske špaldové palacinky - Raw Mother&Daughter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *