Slovegán 2 v Panta Rhei Awards

Moja druhá Slovegán kuchárka je nominovaná na Cenu knižnej múzy v kategórií Životný štýl v Panta Rhei Awards! Aj vďaka vašej podpore a záujmu o moje knižky sa Slovegán teší veľkému úspechu.

Ak vám naše kuchárky robia radosť, môžete nás podporiť v bezplatnom hlasovaní a zúčastniť sa súťaže o poukážky na knihy. Hlasovanie trvá už len do dnešnej polnoci – 31.3.2021.

Hlasujte na webe www.kniznamuza.sk

Hlasovaním v Panta Rhei Awards sa zaradíte do žrebovania o poukážky na nákup do Panta Rhei v hodnote od 30 do 100 eur. Hlasovať je potrebné v každej kategórií a hlas treba potvrdiť aj cez odkaz, ktorý vám príde na mail.

Výsledky sa dozvieme pravdepoodbne behom mája na odovzdávaní cien. Ďakujeme za každý hlas, držanie palcov a všetku podporu. ❤️

Panta Rhei Awards

Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 889 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *