Vegáni majú nízku inteligenciu | Mliečna rodina chce 220kg mlieka ročne

Čo ma posledný týždeň bavilo na internete? Slovenská mliečna rodina a ich 220 kg mlieka, ktoré musíme piť ročne – Kulturista Filip Grznár a jeho „inteligentní ľudia berú drogy a jedia mäso – vegánstvo uznané ako základné ľudské právo a stretnutie Humans of Prague s vegánkou.

Ku „kauze“ mliečna rodina by som ešte dodala, že som nebola schopná nájsť akýkoľvek smerodajný údaj, prečo potrebujeme toľko mlieka.

Každá krajina si tieto smernice určuje sama, neviem na akom základe. Každopádne podľa kampane Slovenská mliečna rodina Slováci jedia najmenej mlieka v EÚ! Len 156l mlieka za rok. Tak aspoň niečo, čo vyzerá ako dobra správa. Nie pre biznis.

Keď som video natáčala, vedela som, že zachytí pozornosť fanúšikov Filipa Grznára. Teraz ich zdieľaniam ďakujem za tisíce vzhliadnutí, stovky komentárov a prstov hore či dole :) Veľa komentárov bolo vulgárnych, takže som zverejňovanie komentárov pozastavila a dnes som hodiny strávila ich triedením. Asi 4 hodiny!škoda, že mliečna rodina nemá takých skalných fanúšikov. Teraz sú ale komentáre schválené a na každý som odpovedala a snažila sa osvetliť ľudom vegánstvo aby nás trochu pochopili, veď to nie je ťažké :)

Takže vás pozývam do diskusie, niektoré sú ukážkové a nezabudnite odoberať náš youtube pre recepty a ďalšiu zábavu tu.

Komentáre ktoré boli písané len s cieľom uraziť ma mám asi maily a rada ich využijem, keď raz príde na video: reading comments from haters! Určite vás rozosmeje rovnako, ako toto video krátkych správ zo sociálnych sietí. Fanúšikovia Filipa začali otravovať náhodných fanúšikov v mojej Fb page, ktorý ani netušili čo sa deje a začali s nimi konfrontovať ich vegánstvo. A ja som si doteraz z tých komentárov na youtube myslela, že my vegáni sa strkáme všade! Potom som zistila, že to môžno bude naopak :) 


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 375 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *