Všetko o správnej výžive pre vegána – Knihy

O správnej výžive som robila krátky prehľad, kde som spomínala tie najdôležitejšie veci. Ak chcete vedieť všetko o správnej výžive pre vegána, čo vám odporáčam, tak siahnite po týchto knihách. Všeky som prečítala a ponúkajú správne, vedecky overené informácie, žiadne bludy a mýty. Autori sú uznávaní odborníci na vegánsku výživu.

Pozrite si celú recenziu na Vegan for Life, Becoming Vegan a Průvodce začínajícího vegetariána. Ak viete len priemerne po anglicky, tak ich bez problémov prelúskate a dozviete sa naozaj všetko o správnej výžive, chudnutí, živinách, nájdete príklady jedálničkov…

Ak sa chcete sústrediť ešte viac na výživu, ďalšia kniha ktorú som pre vás zrecenzovala a odporúčam je How to not die od Dr. Gregera, ktorá už vyšla aj v českom preklade. Pribudne k nej aj kuchárka, ktorú budem recenzovať neskôr.

Ak prelúskate jednu alebo dve z týchto kníh (nie každá je taká hrubá, najviac na rýchli začiatok odporúčam Vegan for life) budete mať všetko potrebné pre začiatok s vegánstvom.

Knihy nájdete na stiahnutie alebo nákup tu:

Vegan For Life: Amazon http://amzn.to/2keG7qc
Uložto http://bit.ly/2kePzKf

Becoming Vegan: Uložto http://bit.ly/2jOine6
Amazon všetky edície http://amzn.to/2kGf9Zs

Průvodce začínajícího vegetariána: Uložto http://bit.ly/2jOh3rD
Knihkupectvá sú asi úplne vypredané (http://bit.ly/2kBACTq) skúste knižnice, bazár…

Jak nezemřít: https://goo.gl/EWDiqJ


Tento blog môžete podporiť kúpou mojich kuchárok.

Podporte tento blog nakupom kucharok Slovegan

Príprava týchto je receptov je jednou z mojich obľúbených aktivít. Napriek tomu vyžaduje príprava každého takéhoto receptu hodiny času a množstvo surovín. Ak vám moje recepty chutia a chcete ich prípravu podporiť, môžete tak spraviť napríklad kúpou mojich kuchárok Slovegán na www.slovegan.sk


(Visited 5 818 times, 1 visits today)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *